google-site-verification=CHTsXYN0BefdR8R3kG9nABISA1rdRQoAALXJb-RB08w

Jan Páleníček, který mi pomohl dozrát.

25.02.2018

Honza Páleníček jako lektor našich kurzů s námi spolupracuje již druhým rokem. Naší spolupráce si velmi vážíme. Známe se osm let. 

Honza mně byl představen v Olomouci, kde jsem studoval sportovní fakultu FTK. Byli jsme na atletickém ovále, kde zrovna prváci sportovní fakulty měli přespolní běh (jakožto každý rok).  Byl to rok 2010, kdy jsem byl po svých prvních závodech a kluci před závody v kulturistice. Honza jakožto z nás nejvíce ostřílený kulturista a "fitnessák" v jedné osobě, který závodí od roku 2008, mě padl hned do oka. 

Za čtyři roky jsme se znovu setkali při natáčení různých týmových videí mého kulturistického a fitness týmu SIWI Fitness. Při těchto akcích jsme si vyměňovali názory a zkušenosti.

Od Honzíka jsem se hlavně naučil klást důraz na kvalitu a dobře odvedenou práci. Jeho slova stále slyším: ,,Ty Lukáši, ale takto to přece nemůžeš dělat".  

Tato věta mi pomohla přebudovat týmovou organizaci v klubu SIWI Fitness a dala základy k vybudování vzdělávacího zařízení pro Instruktory fitness a Poradce pro výživu s Radkem Nečasem.  

Honzu jsem neustále oslovoval, aby učil i u nás. Nechtěl. Honza byl pro mě jakýmsi indikátorem kvality, se kterým jsem se často radil, debatoval a o všem rozmlouval. Slovo dalo slovo, vytrvalost se vyplatila a nakonec jsem ho přesvědčil. Začal u nás vyučovat praxi pro Instruktory fitness, a to rovnou ve dvou městech, v Olomouci i v Pardubicích.

Tento rok otevíráme nové kurzy v Hradci Králové a věřím, že Honza nám pomůže neustále zvyšovat kvalitu kurzů. 

Má poslední krátká věta na závěr je: ,,Honza mě nechal dozrát"

Napsal Lukáš Siwek

Vlevo je Honza a já úplně vpravo. Fotka z Pardubického kurzu, kde byl hostem Vojta Koritenský, který je mezi námi.