google-site-verification=CHTsXYN0BefdR8R3kG9nABISA1rdRQoAALXJb-RB08w

Tomáš Kozák, sebevzdělávání

09.04.2018

To, že za tebou příjde nějaký chlápek ve fitku a řekne ti: ,,dělej přesně to, co ti řeknu a budeš vypadat jako já." ..... NE! Takto to opravdu nefunguje. Na každého funguje něco jiného. Proto je důležité se vzdělávat. Pokud se dáš na cestu instruktora fitness a myslíš si, že certifikátem z kurzu veškeré vzdělávání končí, tak se pleteš! 

Když jsem začínal cvičit, nevěděl jsem vůbec nic. Co si myslíte, že jsem udělal? Ano, začal jsem si vše vyhledávat na internetu, díval jsem se na videa od trenérů, kteří radili jak správně cvičit a jak jíst. Po nějaké době jsem začal číst různé knížky a časopisy ze světa fitness. Stále mně to nestačilo. Hledal jsem něco, kde bych mohl získat víc a víc informací. Jednou jsem vyhrál v soutěži trénink s Martinem Mesterem. Tato zkušenost byla pro mě odrazovým můstkem pro závody v kategorii Men's physique. Po mých prvních závodech jsem začal jezdit na semináře, konzultace a přihlásil jsem se na kurz Instruktora fitness. Díky kurzu jsem mohl začít oficiálně trénovat své klienty, kteří mě neustále ve vzdělávání podporují. Ale především je pro mě důležité, že dělám, co mě baví.

Vím, že je pro mě důležité se neustále vzdělávat, a proto se budu vždy snažit, vyhledávat nové příležitosti a obklopovat se lidmi, kteří mě budou posouvat v mém vysněném povolání dále.