google-site-verification=CHTsXYN0BefdR8R3kG9nABISA1rdRQoAALXJb-RB08w

Tomáš Kozák

09.04.2018

Ahoj. Jmenuji se Tomáš Kozák a pracuji jako Instruktor fitness.

Mé povolání je i mým koníčkem. Zajímám se o dění ze světa fitness a proto mě zaujal seminář Slávka Vinogradova. A tak jsem napsal pořadateli seminářů a kurzů Lukášovi a Radkovi z Olomouce, jak to vypadá se seminářem Vjačeslava Vinogradova. Myslel jsem si totiž, že na Slávka bude za hodinu vyprodáno.
Čekám na odpověď a najednou mi kluci odepsali. ,, Ahoj Tome, seminář Slávka jsme zrušili, protože nebylo dostatek přihlášených lidí.''
V tu chvíli jsem se jen hluboce nedechl a řekl jsem si, že to snad nemyslí vážně, jak se lidi nemohli přihlásit na seminář Vjačeslava Vinogradova, vždyť je to jeden z nejlepších trenérů, kterého v ČR máme. Kulturistice a trenérství rozumí jako nikdo, tak co se sakra stalo!!!
V tu chvíli jsem bombardoval Lukáše a Radka zprávy typu: ,,Jak je to možné? To nemyslíš vážně, že ne?.... Nedá se s tím ještě něco udělat? ... Co kdybychom ten seminář udělali. Třeba jindy?''
Nakonec mi kluci odpověděli, že ten seminář tedy bude, když si to tak přeji, ale ať mě nenapadne na ten seminář nepřijít! Na tento seminář přijedu i kdybych ležel na smrtelné posteli. Těším se, až si odnesu plno nových informací o trenérství. Jsem přesvědčen, že ti, kteří se tohoto semináře zúčastní, budou jen a jen rádi za cenné rady.