Nebojte se jíst a hubnout

Katchaba

Karolína Katchaba Hrubešová je absolventkou našeho kurzu Poradce pro výživu!

Karolína Katchaba Hrubešová je jednou z nejúspěšnějších foodblogerek, které se na objevily na sociálních sítích za poslední rok. Během té krátké doby se armáda "kačabek" , jak si říkají členky její převážně ženské facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou, rozrostla na 60 tisíc. V současnosti do ní každý den přibývá víc než stovka dalších.

Kniha Nebojte se jíst - a hubnout! s neocenitelnými radami a 130 původními recepty z autorčiny kuchyně není jen výsledkem jejího kuchařského umění, publicistické invence a osobitého vtipu. Katchaba v ní zúročuje především vlastní těžkou cestu od obezity, trápení se a drtivých nejistot (které tak dobře znají lidé s nadváhou) k půvabné, štíhlé a sebevědomé mladé ženě.

Jak to dokázala?

Po experimentech s všemožnými dietami, jejichž výsledkem byl v konečné fázi vždy jen jo-jo efekt a další kilogramy navíc (viz srovnávací fotografie na titulní straně knihy) se rozhodla skončit s nesmyslným hladověním a začít zdravě, pravidelně a vydatně jíst. A už po roce se dostavil efekt zcela jiného druhu - efekt trvale ztracených kilogramů. Bylo jich třiatřicet a může jich být víc. V této knize se dozvíte, jak to lze dokázat pomocí výjimečně chutných a zdravých jídel a hlavně že nemusíte ani trochu hladovět, abyste shodili přebytečná kila. A že to dokážete i vy. NEBOJTE SE JÍST - A HUBNOUT!

Nakladatel: Katchaba Food & Fitness
Kód: 15719591
ISBN: 9788027029006
Rok vydání: 2017
Jazyk: Čeština
Vazba: vázaná
Počet stran: 180 


Cena za kus je 283 Kč + 54 Kč poštovné, nebo osobní odběr na prodejně Zdraví a fitness Zámečnická 2 (OD Koruna), 779 00 Olomouc

Objednávka knihy

* * Vaše osobní data neposkytujeme třetí straně.