Instruktor fitness nové generace

kvalitní akreditovaný kurz MŠMT

Trenérský kurz ,,Instruktor fitness" je určen všem, kteří chtějí pracovat jako instruktor ve fitness centrech nebo provozovat vlastní posilovnu či jiné sportovní zařízení. Jste oprávněni pracovat na vlastní živnost.

Co se naučíte a získáte?
Pozitivně ovlivníte kvalitu svého života i života své rodiny. Vytvoříte si fungující tréninkový plán. Vysvětlíme Vám základy výživy a jak se zdravě stravovat. Získáte velmi zajímavé informace od hostů a lektorů kurzu, které čerpají z vlastní dlouhodobé praxe. Seznámíte se s novými kamarády ze světa fitness. Dostanete od nás skripta,  které jsou každý rok aktualizovaná z nejčerstvějších českých i zahraničních zdrojů.  A také obdržíte certifikát s platností na dobu neurčitou.

Cíl a úkol:

Našim hlavním cílem je, abychom z Vás vychovali schopné Instruktory fitness.

Dali jsme si za úkol rozvinout Váš hlad po nových informacích a nových dovednostech. Tak, aby jste jako správní profesionálové byly neustále připraveni na změny ve fitness světě a uměli se přizpůsobit nelehké situaci. 

Časový horizont kurzu:
Sedm víkendů následující po sobě a jeden pátek. Jeden víkend je tzv. studijní volno.

Cena kurzu:

  • Žádné skryté náklady 
  • Vstupy na praktickou část jsou zdarma
  • Vaše investice do kurzu je za 76,6 Kč / hodinu
  • Lze řešit platbu formou zápisného za 5 000 Kč 

VIP hosté kurzu, kteří s námi spolupracují: Milan Šádek, Vojta Koritenský, Timea Trajtelová, Pavol Jablonický, Slávek Vinogradov, Sabina Pleváková, Adéla Storzerová, Pavel Beran, Boris Orava, Jakub Buček, Jana Jandeková, Jiří Tkadlčík, Karolína KAČABA Hrubešová a Tomáš Kulatý. 

Recenze kurzistů
Antony Veradero (zdroj: faceboook) červen, 2021
Ciao celá pohodová parto. Tak první den za námi a shrnutí mých dojmů: I přes nevyspání se mi díky zajímavosti výkladu dařilo držet pozornost, spousta popsaných stránek s poznámkami, mrtě humoru s vámi a hodně inspirace k možnostem co dělat jinak. No a k tomu závazek 5 kávy denně jen dvě a to ptvní nejdříve v 14:00 ;). A co vy a vaše dojmy? Ciau zítra.

Michaela Matelková (zdroj: faceboook) červen, 2021
Já mám takový tušení, že za to dojíždění bude fakt stát :)

Cestmir Polcak (zdroj: faceboook) červen, 2021
Cítím to podobně... Byl jsem velice překvapen výkladem... O správném postupu pití a jídla vím už dlouho, ale až teď mi to dává větší smysl proč to tak asi je :).. Jinak dám na radu a v pondělí si udělám foto a uvidíme co bude jinak po kurzu. Jestli ne tělo, tak určitě hlava plná využitelných vědomostí. Zítra Ciao

Proč učí náš lektor (fyzioterapeut) v kurzu pro Instruktory fitness

Osnova kurzu pro Instruktora fitness, zde ke stažení.

Video z kurzu:


Objednávka kurzu ,,Instruktor fitness"

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
Nejbližší termín kurzů se Vám nehodí? 

Nevadí, zanechte nám kontakty a my Vás upozorníme na nové termíny.

Pokud máte otázky, neváhejte volat na 720 113 529 Lukáš Siwek