Poradce pro výživu nové generace

kvalitní akreditovaný kurz MŠMT

Akreditovaný kurz MŠMT Poradce pro výživu  je určen všem, kteří mají zájem pracovat jako výživový poradci pro školy, školky či jiná edukační zařízení. Je také určen pro ty, kteří chtějí získat oprávnění pracovat na svou vlastní živnost. A hlavně pozitivně ovlivníte kvalitu svého života i života své rodiny.     

Co se naučíte a získáte? 

Porozumíte svému tělu, budete umět vytvořit jídelníček nejen pro sebe. Získáte informace od VIP hostů a lektorů kurzu. Informace od přednášejících jsou mířeny čistě na praktickou stránku výuky. Seznámíte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Díky našemu programu získáte kontakty na svou případnou budoucí klientelu. Obdržíte skripta, které jsou každý rok aktualizovaná z nejčerstvějších materiálů.  A také získáte certifikát s platností na dobu neurčitou.

Cíl a úkol:

Našim hlavním cílem je, abychom z Vás vychovali schopné Poradce pro výživu.

Dali jsme si za úkol rozvinout Váš hlad po nových informacích a nových dovednostech. Tak, aby jste jako správní profesionálové byly neustále připraveni na změny ve fitness světě a uměli se přizpůsobit nelehké situaci. 

Časový horizont kurzu:

Tento kurz je na šest víkendů následující po sobě. Ze šesti víkendů je jeden víkend tzv. studijní volno. Studijní volno je vhodné na dodělávání písemné práce a dalších úkolů, které dostanete od lektorů kurzu.

Cena kurzu:

  • Vaše investice do kurzu je za 66,6 Kč / za hodinu
  • Lze řešit platbu formou zápisného za 5 000 Kč
  • Žádné skryté náklady

Recenze kurzistů
 
Antony Veradero (zdroj: faceboook) červen, 2021
Ciao celá pohodová parto. Tak první den za námi a shrnutí mých dojmů: I přes nevyspání se mi díky zajímavosti výkladu dařilo držet pozornost, spousta popsaných stránek s poznámkam, mrtě humoru s vámi a hodně inspirace k možnostem co dělat jinak. No a k tomu závazek 5 kávy denně jen dvě a to ptvní nejdříve v 14:00 ;). A co vy a vaše dojmy? Ciau zítra. 

Michaela Matelková (zdroj: faceboook) červen, 2021
Já mám takový tušení, že za to dojíždění bude fakt stát :)

Cestmir Polcak (zdroj: faceboook) červen, 2021
Cítím to podobně… Byl jsem velice překvapen výkladem… O správném postupu pití a jídla vím už dlouho, ale až teď mintomdává větší smysl proč to tak asi je :).. Jinak dám na radu a v pondělí si udělám foto a uvidíme co bude jinak po kurzu. Jestli ne tělo, tak určitě hlava plná využitelných vědomostí. Zítra Ciao

Osnova kurzu Poradce pro výživu zde ke stažení.

Místo výuky v Olomouci zde ke stažení.

Dárkový poukaz pro Vaše blízké


Objednávka kurzu ,,Poradce pro výživu"

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

* Nelze studovat oba kurzy najednou, první kurz zvládnete nyní a druhý v dalších termínech, které si zvolíte dle Vašich časových možností.


Nejbližší termín kurzů se Vám nehodí?

 Nevadí, zanechte nám kontakty a my Vás upozorníme na nové termíny.