O nás


Vítáme Vás

Jsme sportovně vzdělávací zařízení, akreditované pod MŠMT.


Spolupracujeme se zkušenými lektory a trenéry, kteří se pedagogickou činností živí. Díky tomu jsou nuceni neustále své znalosti prohlubovat a sledovat nové trendy ve světě fitness a výživy.

Jsme připraveni Vám předat  ty nejcennější zkušenosti a informace z naší praxe.

Našim hlavním cílem je, abychom z Vás vychovali schopné Instruktory nebo Poradce pro výživu.

 Dali jsme si za úkol rozvinout Váš hlad po nových informacích a nových dovednostech. Tak, aby jste jako správní profesionálové byly neustále připraveni na změny ve fitness světě a uměli se přizpůsobit nelehké situaci. 


Bc. Lukáš Siwek § Mgr. Radek Nečas

Video ze semináře:

Video z kurzu:

Vrácení financí: 


Společnými silami pořádáme kurzy a semináře

Mgr. Radek Nečas

Výživový poradce, Instruktor fitness a moderátor kurzu Instruktora fitness  v Olomouci. Absolvent přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Je spolumajitel a úspěšný podnikatel kamenného obchodu s doplňky výživy. Marketingový specialista pro obchod zdraví a fitness. 

Nrtm, Bc. Lukáš Siwek (SIWI)

Vystudoval střední zdravotnickou školu v Brně. Dále sportovní fakultu FTK univerzitu Palackého v Olomouci.  Zaměstnán jako vojenský zdravotní laborant v Praze UVN. Marketingový specialista pro www.fitnessakce.cz , FB: SIWI Fitness a IG: fitness akce .

Příprava kurzů je naše zábava. Není to naše hlavní výdělečná činnost. Děláme to rádi v našem volném čase. Díky tomu si můžeme velmi elegantně dovolit, 

to co naše konkurence nemůže. 

Když to děláte a nemusíte! To znamená, že to dělat chcete 

a proto to děláte vždy líp jak ostatní, kteří to dělat musí. 

SIWI